Lenovo V15 G2

Kód: 625
Neohodnotené
Značka: Lenovo
469 € 390,80 € bez DPH
Momentálne nedostupné

Intel Core i3-1115G4 | 8GB DDR4 SDRAM | 15.6" Full HD | grafika Intel UHD Graphics | disk 256GB SSD M.2 PCIe NVMe | bez mechaniky | WiFi ac | Bluetooth 5.0 | HDMI | HD kamera | USB (1x Type-C 3.1 / 3.2 Gen 1, 1x 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1 a 1x 2.0) | operačný systém Windows 10 Home

Detailné informácie

Podrobný popis

Notebook Lenovo V15 G2 ITL

Rad Lenovo V15 G2 je ľahko konfigurovateľné riešenie na firemné použitie a možno ho používať aj v domácnosti. Je bezpečný, spoľahlivý a umožňuje vám pracovať produktívne. Je to cenovo dostupný notebook na každodennú prácu a zábavu.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kvalitná konštrukcia

Lenovo V15 G2 ponúka odolný dizajn s prepracovanými detailmi. Bola prísne testovaná na spoľahlivosť a odolnosť v extrémnych podmienkach, pri nárazoch, vibráciách a prešla aj testami klávesnice, životnosti závesov, opotrebovania panelov, prevádzkovej teploty a tlaku. Vďaka tomu je vhodný na použitie vo firemnom prostredí, ale nielen tam nájde svoje uplatnenie. Jeho kvalitnú konštrukciu ocenia napríklad aj študenti a dokonale splní vaše požiadavky v domácnosti.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Požadovaný výkon

Notebook Lenovo V15 G2 ITL je postavený na modernom procesore Intel Core 11. generácie v kombinácii s rýchlou operačnou pamäťou DDR4 a integrovanou grafikou. Lenovo V15 G2 ITL vám môže ponúknuť výkon, ktorý potrebujete na prácu aj zábavu.

 

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Dobre vybavená stránka

Veľký touchpad a ergonomická klávesnica poskytujú nevídaný komfort pri dlhých hodinách práce s počítačom. Samozrejmosťou je integrácia rozhraní USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1 a Type-C Gen 1, ako aj bezdrôtové technológie WiFi a Bluetooth, káblový gigabitový Ethernet a HDMI na pripojenie externých zobrazovacích zariadení. Ďalšou výhodou je fyzická krytka fotoaparátu, ktorú môžete použiť na ochranu súkromia.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Pútavý zvuk a komunikácia

Milovníkov filmov potešia aj stereofónne reproduktory s technológiou Dolby Audio, ktorá vylepšuje dialógy, poskytuje detailný zvuk a maximalizuje úroveň hlasitosti počítača. Reprodukcia zvuku je čistá a zrozumiteľná aj pri komunikácii VOIP, videokonferenciách a hraní hier.

 

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Tento model notebooku Lenovo V15 G2 ITL je vybavený 2-jadrovým procesorom Intel Core i3–1115G4, ktorý je vybavený technológiou HyperThreading pre plynulejší multitasking so schopnosťou spracovať až 2 procesy súčasne na jedno jadro. Procesor pracuje na frekvencii 3 GHz alebo až 4,1 GHz v režime turbo a je doplnený 8 GB pamäte DDR4 RAM (4 GB na doske/4 GB v slote). Pre používateľské dáta je k dispozícii 256 GB M.2 PCIe NVMe SSD. Rozhrania zahŕňajú bezdrôtové pripojenie WiFi ac a Bluetooth 5.0, gigabitový Ethernet, HDMI a porty USB (1× Type-C 3.1/3.2 Gen 1, 1× 3.0/3.1/3.2 Gen 1 a 1× 2.0). V neposlednom rade treba spomenúť integrovanú HD kameru a kombinovaný audio konektor. Šasi je vyrobené z PC/ABS a na napájanie sa používa batéria s kapacitou 38 Wh. Notebook sa dodáva so systémom Windows 10 Home.

 

 

UPOZORNENIE: V prípade, že zariadenie má voľnú pozíciu pre upgrade HDD/SSD a RAM, predávajúci nezodpovedá za žiadne náklady spojené s inštaláciou týchto komponentov (potreba zakúpenia ďalšieho príslušenstva potrebného na inštaláciu alebo potreba servisného zásahu autorizovaného servisného strediska).

Dodatočné parametre

Kategória: Kancelárske
Hmotnosť: 2.5 kg