HP Z230 Tower Workstation

Kód: 14527013
Neohodnotené
Značka: HP
257,60 € 214,70 € bez DPH
Skladom (1 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

HP Z230 Workstation

Počítače tohto radu umožňujú vytvoriť úplne pohlcujúce pracovné prostredie s vysokou spoľahlivosťou a ohľadom na rozpočet. Tento rad je navrhnutý pre použitie 24x7x365, poskytuje pokročilú generáciu procesorov a grafických technológií v kombinácii s jednoduchou rozšíriteľnosťou. Pracovné stanice radu HP Z230 poskytujú spoľahlivosť a dostupnosť. HP Z230 podstúpili extrémnymi testami a overovacími procesmi, aby boli perfektné a zvládali všetko. Vďaka vysokej rýchlosti diskov strávite oveľa menej času pri čakaní. Vďaka počítačom radu HP Z230 bude Váš biznis len prekvitať.

0-HP_Z240_1w.jpg

Profesionálna a výkonná pracovná stanica

Dominantným prvkom je madlo vpredu hore, ktoré elegantne vyúsťuje z rebrovania. Na prednej strane sa tyčou neprehliadnuteľné logo, po pravej strane niekoľko portov a viditeľné označenie tohto modelového radu Z230. V celkovom dojme je možné tomuto čiernemu kompletu ťažko niečo vytknúť. Model HP Workstation Z230 nenesie označenie pracovnej stanice pre nič za nič. Predkladaný výkon je pripravený ponúknuť veľa a uspokojiť i náročnejších užívateľov.

Rýchlosť, kam sa pozrieš

Pracovné stanice HP Z230 poskytuje jednoduchú rozšíriteľnosť, aby ste mohli pridať viac úložného priestoru a konektivity spoločne s rastom vášho podnikania. Jednoduché rozšírenie vám umožní dostatok voľných slotov PCIe a PCI aj nespočet portov USB. Vďaka vysokej flexibilite jednotlivých komponentov a dostupným variantom sa HP Z230 stane pracovnou stanicou, ktorú si prispôsobíte vlastným potrebám. Stolný počítač HP Z230 je už je nejaký čas na trhu, svojim výkonom stráca na novodobú produktovú ponuku, na druhú stranu je to stále dobrá voľba pre domácnosti a kancelárie, kde nie je potrebný top výkon.

Dodatočné parametre

Kategória: Repasované pracovné stanice
Záruka: 12 mesiacov
Hmotnosť: 1 kg
Procesor: Intel Core I7-4790 3.60 GHz
Pevný disk: 256 GB SSD
? Uhlopriečka displeja: nie
? Grafika: nVIDIA Quadro K2200 4GB
? Rozlíšenie displeja: ne
? Kapacita disku: 256 GB
? Operačný systém: Windows 11 Pro
? Numerická klávesnica: nie
? Typ tovaru: Repasovaný
Dotyková obrazovka: nie
Typ disku: SSD
Grafika model: nVIDIA Quadro
Mechanika: DVD-RW
Bluetooth: Možnosť dokúpiť externý do USB
Webkamera: Možnosť dokúpiť externú do USB
DisplayPort: áno
HDMI: nie
DVI: áno
VGA: nie
Thunderbolt: ne
USB 2.0: 6x
USB 3.0: 4x
LAN: áno
WIFI: Možnosť dokúpiť externú do USB
Farba: Čierna
Typ procesora: Intel Core i7
SD čítačka: Možnosť dokúpiť externý do USB
Rýchlosť procesora: 3.60 GHz
Osvetlenie klávesnice: nie
Možnosť dockovania: nie