HP ProDesk 600 G3 Mini

Kód: 14527131
Neohodnotené
Značka: HP
201,60 € 168 € bez DPH
Skladom (1 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Osobné počítače ProDesk Desktop Mini sú cenovo dostupné kompaktné stolné počítače, ktoré ponúknu výborný pomer cena/výkon a skvelé možnosti správy i zabezpečenia pre využitie v kanceláriách a podnikovej sfére. S celý rad príslušenstva pre montáž, rozšírenie a zabezpečenie môžete vytvoriť to najlepšie riešenie pre vaše podnikanie. Zaobstarajte si výkon za rozumnú cenu v modernom prevedení značkového výrobcu. Kompaktný počítač do firemného prostredia. Zabezpečený a ľahko spravovateľný. Pri návrhu absolvoval množstvo testov zaručujúcich dlhodobú spoľahlivosť.

 

 

Adekvátna výbava do domu aj kancelárie

Najmenšie vyhotovenie stolného počítača na pracovnom stole zaberie minimum miesta. Minimalistický vzhľad vsádza nielen na originálny dizajn, ale aj praktickú funkčnosť. Už na prednej strane tohto počítača nájdete väčšinu toho, čo človek od počítača bežne očakáva. HP ProDesk 400 G3 Mini je stolným počítačom, ktorý je vhodný nielen pre prácu v kancelárii, ale veľa úžitku prinesie aj pri bežnom používaní v domácnosti. Stolný počítač HP ProDesk 400 G3 je veľmi variabilný av prípade ponúkaných veľkostných verzií je schopný uspokojiť estetické a výkonnosťou požiadavky akéhokoľvek užívateľa. Kvalita Hewlett-Packard je tu viditeľná hneď na prvý pohľad.

Hewlett-Packard, skrátene HP, je nadnárodná spoločnosť zaoberajúca sa informačnými technológiami, sídliaca v Palo Alto v Kalifornii. Hewlett-Packard je jednou z najväčších spoločností vo svojom odbore na svete pôsobiacich takmer vo všetkých krajinách.

Špecializuje sa na rozvoj a výrobu výpočtového, pamäťového a sieťového hardvéru, softvéru a ďalších služieb. Známa je predovšetkým svojimi tlačiarňami, osobnými počítačmi, scannermi, vreckovými počítačmi a servermi. HP sa zameriava na domácnosti a domáce kancelárie, malé a stredné firmy, verejnú správu a vzdelávanie, grafiku a umenie.

Dodatočné parametre

Kategória: Kancelárske
Záruka: 12 mesiacov
Hmotnosť: 1 kg
Procesor: Intel Core i5-6500T 2.50 GHz
Pevný disk: 256 GB SSD
? Uhlopriečka displeja: nie
? Grafika: Intel HD Graphics 530
? Rozlíšenie displeja: ne
? Kapacita disku: 256 GB
? Operačný systém: Windows 11 Pro
? Numerická klávesnica: nie
? Typ tovaru: Repasovaný
Dotyková obrazovka: nie
Typ disku: SSD
Grafika model: Intel HD Graphics
Mechanika: Možnosť dokúpiť externý do USB
Bluetooth: Možnosť dokúpiť externý do USB
Webkamera: Možnosť dokúpiť externú do USB
DisplayPort: áno
HDMI: nie
DVI: nie
VGA: nie
Thunderbolt: ne
USB 2.0: nie
USB 3.0: 7x
LAN: áno
WIFI: Možnosť dokúpiť externú do USB
Farba: Čierna
Typ procesora: Intel CORE i5
SD čítačka: Možnosť dokúpiť externý do USB
Rýchlosť procesora: 2.50 GHz
Osvetlenie klávesnice: nie
Možnosť dockovania: nie