HP ProBook 430 G5

Kód: 14523027
Tip
Neohodnotené
Značka: HP
143,50 € 172,20 € vrátane DPH
Skladom (1 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

HP ProBook

Praktický spoločník pre každodenné pracovné nasadenie s pridanou hodnotou v podobne multimediálnych funkcií a vlastností. To všetko a oveľa viac je rad notebookov ProBook od spoločnosti HP. Vďaka svojej príslušnosti k rade ProBook notebook získava zvýšenú odolnosti nielen mechanickú, ale aj proti neoprávnenému prístupu. Ďalej v kombinácii s modernými možnosťami pripojenia vrátane bezdrôtového pripojenia.

Viac ako štandard

Praktický spoločník pre každodenné pracovné nasadenie s pridanou hodnotou v podobne multimediálnych funkcií a vlastností. To všetko a oveľa viac je rad notebookov & ProBook 430 od spoločnosti HP. Vďaka svojej príslušnosti k rade ProBook notebook získava zvýšenú odolnosť nielen mechanickú, ale aj proti neoprávnenému prístupu. Ďalej v kombinácii s modernými možnosťami pripojenia vrátane bezdrôtového pripojenia. Zaujímavý teda môže byť ako pre drobných živnostníkov, tak aj pre menšie firmy, kde sa hľadá jednoduchý stroj so základnými možnosťami zabezpečenia. Medzi jeho prednosti patrí tenké a ľahké prevedenie a podarená klávesnica.

 

Lacný biznis po zoštíhlení

HP ProBook 430 je 13,3 palcový kancelársky notebook zameraný na profesionálneho a súkromného užívateľa. V porovnaní s ProBook 430 G1, HP urobilo len veľmi malé povrchové úpravy. Notebook & HP ProBook 430 je určený najmä pre profesionálov, ktorí vyžadujú od svojho pomocníka vysokú mobilitu a spoľahlivé zabezpečenie. S uhlopriečkou 13,3" a hmotnosťou iba 1,5 kg sa bude ľahko prenášať a navyše notebook dobre vyzerá. ProBooky sú notebooky určené do firemného segmentu trhu, ide však o riešenie základnej a strednej triedy. Napriek tomu ponúkne všetko, čo obvykle klienti od týchto notebookov požadujú.HP ProBook je rad určený pre biznis nasadenia, sústredí sa teda na mobilitu, bezporuchovosť a triezvy reprezentatívny dizajn.

Dodatočné parametre

Kategória: Kancelárske
Záruka: 12 mesiacov
Hmotnosť: 2.5 kg
Procesor: Intel Celeron 3865U 1.80 GHz
Pamäť: 4 GB
Pevný disk: 128 GB SSD
? Uhlopriečka displeja: 13,3 palcov
? Grafika: Intel HD Graphics 610
? Rozlíšenie displeja: 1366 x 768 px
? Kapacita disku: 128 GB
? Operačný systém: Windows 10 Professional
? Numerická klávesnica: Možnosť dokúpiť externý do USB
Dotyková obrazovka: nie
Typ disku: SSD
Grafika model: Intel HD Graphics
Mechanika: Možnosť dokúpiť externý do USB
Bluetooth: áno
Webkamera: áno
DisplayPort: nie
HDMI: áno
DVI: nie
VGA: áno
Thunderbolt: ne
USB 2.0: nie
USB 3.0: 3x
LAN: áno
WIFI: áno
Farba: Strieborná
Typ procesora: Intel Celeron
SD čítačka: áno
Rýchlosť procesora: 1.80 GHz
Osvetlenie klávesnice: nie
Možnosť dockovania: nie