HP Chromebook 11 G6 EE

Kód: 14527671
Neohodnotené
Značka: HP
113,40 € 94,50 € bez DPH
Skladom (2 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Ak hľadáte naozaj spoľahlivé, kvalitné a výkonné zariadenie, voľte profesionálny rad! Odolná a napriek tomu ľahká konštrukcia vďaka horčíkovým (magnéziovým) zliatinám, titánovým pántom a tvrdenému polyméru. . Ste ajťák, stavbár, architekt, grafik, strojár, alebo editujete video? Doprajte si k práci kvalitné zariadenie, takáto investícia sa Vám určite vráti. Dnes viac ako kedykoľvek predtým si môžete dovoliť repasovaný alebo krátkodobo používaný tovar za zlomok pôvodnej ceny, môžete tak získať oveľa viac výkonu a spoľahlivosti ako s novým. plasťákom".

 

Odolný spoločník na každodennú prácu aj zábavu
Vnútri notebooku HP Chromebook sa ukrýva výkonný procesor AMD A4-9120C. Hlavnými výhodami je nízka spotreba, ktorá pozitívne ovplyvňuje dobu výdrže batérie bez nutnosti elektrického napájania. Tie zaisťujú dostatok výkonu nielen na každodennú činnosť, ale ešte im ho značná časť zostáva. Za zmienku stojí napríklad schopnosť bleskurýchleho štartu v kombinácii s úspornosťou a nízkou hmotnosťou začínajúcou na 1.3kg.

Jednoduchá a bezproblémová konektivita
Čo sa konektivity týka, potešiť môže aj vcelku slušná konektivita v podobe dvojice USB-C konektorov a dvoch klasických USB 3.0. Nechýba však ani 3,5 mm jack pre slúchadlá či mikrofón a microSD slot pre pamäťové karty. Na záver tu máme kamerku, ktorá má pre tento typ stroja tradičné rozlíšenie 720p. Dizajn síce nie je na prvom mieste pre každého, ale v poslednom čase si podľa tohto kritéria vyberá elektroniku stále viac ľudí. U HP Chromebooku sa dizajn nemusí páčiť každému, ale jeho čisté línie, jednoduché poňatie a všadeprítomná praktickosť zaujmú širokú škálu budúcich užívateľov. Aby toho nebolo málo sú chromebooky schopné byť takmer kedykoľvek a kdekoľvek pripojené online, čo je aj ich hlavná úloha vďaka ich cloudovej orientácii.

Hewlett-Packard, skrátene HP, je nadnárodná spoločnosť zaoberajúca sa informačnými technológiami, sídliaca v Palo Alto v Kalifornii. Hewlett-Packard je jednou z najväčších spoločností vo svojom odbore na svete pôsobiacich takmer vo všetkých krajinách.

Špecializuje sa na rozvoj a výrobu výpočtového, pamäťového a sieťového hardvéru, softvéru a ďalších služieb. Známa je predovšetkým svojimi tlačiarňami, osobnými počítačmi, scannermi, vreckovými počítačmi a servermi. HP sa zameriava na domácnosti a domáce kancelárie, malé a stredné firmy, verejnú správu a vzdelávanie, grafiku a umenie.

Dodatočné parametre

Kategória: Kancelárske
Záruka: 12 mesiacov
Hmotnosť: 1 kg
Procesor: Intel Celeron N3350 2.40 GHz
? Uhlopriečka displeja: 11,6 palcov
? Grafika: Intel HD Graphics 500
? Rozlíšenie displeja: 1366 x 768 px
? Kapacita disku: 32 GB
? Operačný systém: Chrome OS
? Numerická klávesnica: Možnost dokoupit do USB
Dotyková obrazovka: áno
Typ disku: FLASH
Grafika model: Intel HD Graphics
Mechanika: Možnost dokoupit do USB
Bluetooth: áno
Webkamera: áno
DisplayPort: nie
HDMI: nie
DVI: nie
VGA: nie
Thunderbolt: ne
USB 2.0: nie
USB 3.0: 2x
LAN: nie
WIFI: áno
Farba: Oranžová
Typ procesora: Intel Celeron
SD čítačka: áno
Rýchlosť procesora: 2.40 GHz
Osvetlenie klávesnice: nie
Možnosť dockovania: nie