Apple iPhone X 64GB Silver

Kód: 14521644
Neohodnotené
Značka: Apple
344,40 € 287 € bez DPH
Skladom (1 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Apple iPhone X

Vstúpte do budúcnosti s telefónom iPhone X. Ak je iPhone 8 evolúciou, potom je X revolúciou. Prvýkrát je iPhone vybavený OLED displejom a hneď sa rozprestrel cez celú prednú plochu. Jeho dizajn s tenkým rámčekom z chirurgickej ocele, obrovským displejom a odolným sklom vás jednoducho uchváti. Prináša nové spôsoby ovládania, prihlasovania a face ID a podporu bezdrôtového nabíjania, takže iPhone X môžete používať absolútne bez drôtov. Nechýba výborný duálny fotoaparát a displej podporuje technológiu HDR, ktorá poskytuje nádherne kontrastný obraz. A čo výkon? Ten je tiež excelentný. Nový čip A11 Bionic má toľko sily, že bez problémov zvláda aplikácia rozšírenej reality. iPhone X je skutočným krokom vpred.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.  

Vzhľad, ktorý budí pozornosť

iPhone X je stelesnením krásy. Displej cez celú plochu plynule prechádza do rámčeka z chirurgickej ocele a predná aj zadná strana sú kryté odolným sklom, ktoré poskytuje o 50 percent hlbšiu tvrdenú vrstvu. Celá konštrukcia je naozaj dokonale spracovaná, takže nechýba ani odolnosť vode a prachu, ktorá spĺňa stupeň krytia IP67 a oleofóbna povrchová úprava zabraňujúca zachytávaniu odtlačkov prstov. Úžasný dizajn iPhone X bude vždy priťahovať každý pohľad.

Omlouváme se, popis obrázku chybí. 

OLED Super Retina HD displej

iPhone čakal na OLED displej skutočne dlho. Dočkal sa a vyplatilo sa. OLED Super Retina HD displej je jednoducho to najlepšie čo ste na iPhone zatiaľ mohli vidieť. Je to HDR displej s kontrastným pomerom 1 000 000:1, vysokým rozlíšením a jasom, širokým farebným rozsahom (P3) a najvernejším podaním farieb. Vyváženie bielej upravuje technológia TrueTone s vyspelým snímačom okolitého osvetlenia, takže je obraz vždy perfektne farebný a príjemný pre vaše oči. Super Retina HD displej s technológiou OLED sa môže pochváliť rozlíšením. 458 bodov na palec (ppi), prináša tak veľmi ostrý obraz so skvelými uhlami pohľadu pre komunikáciu, hranie hier, prácu aj multimediálnu zábavu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí. 

Pôsobivé zobrazenie

Displej Super Retina HD je nielen veľký, ale tiež ponúka podporu pre pokročilé technológie Dolby Vision a HDR10. Pokiaľ je video zaznamenané s týmito technológiami zažijete novú úroveň kontrastu a farieb. Obsah s Dolby Vision a HDR10 vo vysokom rozlíšení môžete nájsť napríklad v službách Netflix a Amazon Prime Video.

Omlouváme se, popis obrázku chybí. 

Nové spôsoby ovládania

Kam zmizlo tlačidlo Home? To už nebudete potrebovať. Prichádzajú nové spôsoby ovládania. K telefónu sa prihlásite pomocou rozpoznania vašej tváre pomocou Face ID. Jedným prejdením od spodného okraja sa dostanete na plochu. Prejdením nahor a podržaním zobrazíte všetky otvorené aplikácie a prispôsobiteľné Ovládacie centrum otvoríte prejdením nadol. Všetko je jednoduché a intuitívne.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.  

3D Touch

Technológia 3D Touch umožňuje merať tlak, ktorý na displej vyviniete a podľa toho vyvolať ďalšiu zodpovedajúcu reakciu. S 3D Touch môžete robiť veci iným spôsobom a rýchlejšie. A aby bol dojem z 3D Touch dokonalý, dostanete spätnú väzbu v podobe jemných vibrácií.

Omlouváme se, popis obrázku chybí. 

Predné TrueDepth kamera

Predná kamera bola vylepšené o rozpoznaní vašej tváre, takže sa k telefónu jednoducho…

Dodatočné parametre

Kategória: Repasované telefóny iPhone
Záruka: 12 mesiacov
Hmotnosť: 1 kg
Procesor: Apple A11 2.4 GHz
Pevný disk: 64 GB
? Uhlopriečka displeja: 5,8 palcov
? Grafika: Apple GPU
? Rozlíšenie displeja: 2436 x 1125 px
? Kapacita disku: 64 GB
? Operačný systém: iOS
? Numerická klávesnica: nie
Dotyková obrazovka: áno
Typ disku: FLASH
Grafika model: Apple GPU
Mechanika: nie
Bluetooth: áno
Webkamera: áno
DisplayPort: nie
HDMI: nie
DVI: nie
VGA: nie
Thunderbolt: ne
USB 2.0: nie
USB 3.0: nie
LAN: nie
WIFI: áno
Typ procesora: Apple A11
SD čítačka: áno
Rýchlosť procesora: 2.4
Osvetlenie klávesnice: nie
Možnosť dockovania: nie