Apple iPhone 6 64GB Space Gray

Kód: 14527718
Neohodnotené
Značka: Apple
117,60 € 98 € bez DPH
Skladom (3 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Apple iPhone 6 64GB SpaceGray

iPhone 6 je v rade aspektov revolučné. Akonáhle ho raz vyskúšate, uvedomíte si, že naozaj ide o inovatívne zariadenie v mnohých smeroch. 3D Touch prináša úplne novú možnosť kontroly nad aplikáciami. S Live Photos vaše fotografie ožijú a sú krásnym ozvláštnením vášho fotoalbumu.

Apple iPhone 6s 128GB SpaceGray

Evolúciu nezastavíš. Od Multi-Touch po 3D Touch

Prvý iPhone sa pýšil funkciou multi-touch. Zmenilo sa vďaka tomu masové používanie mobilných technológií. 3D Touch je prirodzenou evolúciou. V iPhone 6 ide navyše o 3D Touch už druhej generácie. 3D Touch umožňuje ovládať váš telefón spôsobmi, ktoré boli predtým nemysliteľné. Dokáže určiť, ako silno ste displej stlačili a na tom sú postavené ďalšie ovládacie prvky. Výsledok? Jednoduchšie a rýchlejšie ovládanie. Silnejším kliknutím na ikonku aplikácie sa vám ukáže menu s rýchlymi akciami, ktoré ušetria cestu priamo do aplikácie a výber požadovanej akcie v jej menu.

Vývojársky tím sa pre každú z aplikácií môže zamyslieť a prísť s čo najšikovnejšími možnosťami, ktoré používatelia ocenia. Napríklad tím Applu prišiel s možnosťou pomocou 3D Touch nastavovať intenzitu svetla pri používaní aplikácie Baterka. Tiež je v systéme iOS 10 funkcia 3D Touch využívaná na zrýchlenie prístupu ku kamere a 3D Touch tiež skracuje cestu k vašej obľúbenej hudbe.

 

 

Tak toto si za rámček...dáte

Najpoužívanejší fotoaparát na svete. To je zodpovednosť, ktorá kladie na výrobcu nemalé nároky. 12 MPx fotoaprát iSigh je tým správnym krokom dopredu. Zachytáva ostré, do detailu vykreslené fotografie a to nie je jediné, čo vie. Vytvára 4K videá s veľkorysým rozlíšením a detailmi. Predné FaceTime HD fotoaparát fotí selfie jedna báseň s rozlíšením 5 MPx. Live Photos sú novinka, ktorá zachytáva kratučký moment pred a po tom, čo stlačíte spúšť. Vaše fotky tak ožijú a zo spomienky tak urobia trochu viac, než jediný snímok.

 

 

Vyšší výkon, pre vyššie ciele

iPhone 6s je osadený čipom A9, ktorý je vyrábaný špeciálne pre Apple a používa 64 bitovú architektúru. Vďaka nemu má iPhone 6s výkonu na rozdávanie. Všetko vďaka tomu pôjde ako po masle. Dostanete pôsobivý výkon, na ktorý sa môžete spoľahnúť.

 

 

Modernizácia na všetkých frontoch. Dizajn pre najnovšie využitie v tradičnom šate

Dizajn, je premyslený do najmenšieho detailu. Začína to novým materiálom. Ide o zliatinu hliníka v kvalite, ktorá podlieha štandardom letového priemyslu. Krycie sklo je extrémne tvrdé a odolné. Moderné zabezpečenie, ktorým ste priamo vy, to je Touch ID. Odtlačok prsta - Touch ID je rýchlejší, než kedykoľvek predtým. Do svojho zariadenia tak máte prístup behom okamihu. LTE Advanced dosahuje dvojnásobné rýchlosti oproti predchádzajúcej generácii. Podporuje viac LTE pásiem, než akýkoľvek iný smartfón. Keď iPhone 6s je pripojený k Wi-Fi, tak môžete prezerať web a sťahovať aplikácie až 2x rýchlejšie ako predtým.

 

 

To najlepšie nakoniec

iOS je vysoko moderným operačným systémom. Intuitívne ovládanie kombinuje s vysokou mierou bezpečia. Natívne aplikácie sú vyladené k optimálnemu zážitku po všetkých smeroch a čo najvyššej efektivite – čo oceníte vďaka skvelej výdrži batérie. App Store navyše prekypuje ďalšími aplikáciami, ktoré čakajú, kým ich vyskúšate. Operačný systém je priamo na mieru navrhnutý pre hardvér az tejto synergie vznikajú už niekoľko rokov úžasné zariadenia. iPhone 6 je jedným z nich.

Apple iPhone 6s 128GB SpaceGray

 

Dodatočné parametre

Kategória: Repasované telefóny iPhone
Záruka: 12 mesiacov
Hmotnosť: 1 kg
Procesor: Apple A8 1.40 GHz
Pevný disk: 64 GB
? Uhlopriečka displeja: 4,7 palcov
? Grafika: PowerVR GX6450
? Rozlíšenie displeja: 1334 x 750 px
? Kapacita disku: 64 GB
? Operačný systém: iOS
? Typ tovaru: Repasovaný
Dotyková obrazovka: áno
Typ disku: FLASH
Grafika model: PowerVR
Bluetooth: áno
Webkamera: áno
WIFI: áno
Farba: Šedá
Typ procesora: Apple A8
Rýchlosť procesora: 1.40 GHz